| adela2012 a întrebat:

De telefoanele Allview si Huawei ce parere aveti? Sunt bune?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Doar produsele Huawei sunt bune, produsele Allview nu sunt bune de loc!
Nu recomand nimic din gama Allview...
Iti recomand orice alta firma de telefoane dar nu Allview!

| RaduTN a răspuns:

Mie imi plac amandoua marci.
Sunt 2 firme destul de serioase.

| kteichd a răspuns:

Huawei sunt bune dar sunt subestimate, Allview eee cat de cat doar daca iei unu pe la 500 lei se merita in rest nu

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Sunt bune, chiar foarte bune pentru concurenti actuali de pe piata. Nu asculta pe toti, iti dai seama cati zic ca iphone este bun? si oare chiar este bun? multi il cumpara si vor sa se joace pe el, cand ala e un telefon de business. Copii de 10-11 ani sunt slabuti la... ala de sus nu trebuie sa ii asculti http://bit.ly/11LXFO8

| costi01 a răspuns:

Da sunt bune catusi de cat.