| Nikolassss a întrebat:

De unde pot cumpara iphone 4S nou sigilat in cutie? de 16GB?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu poti draga, nu se mai fabrica de ceva ani. Poate doar pe ebay sau in alte parti, cu mare noroc si la un pret pe care oricum nu il merita.

| Sn4k3 a răspuns:

Http://phoneland.ro/apple/60-apple-iphone-4s-16gb-black-neverlocked.html de aici, dar mai poti pune vreo 200 lei si iti poti lua iphone 5c de pe flanco, eMAG sau altex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a zis si kodrutz...nu se mai fabrica.Numai daca gasesti la mana adoua un telefon pe care nu la desfacut vreon diliman.Sau am auzit la Orange de telefoane restaurate.

| Otto2014 a răspuns:

Emag

| KodrutZ a răspuns (pentru Otto2014):

Da' voi sinteti prosti, idioti, sau doar cretin? Tu si colegul de mai sus. Nu de alta, dar ce va spune voua textul ala in rosu care zice asa - "Acest produs nu mai face parte din oferta eMAG"?