| DeeaBlondiii a întrebat:

De unde pot cumpara o cartela Lyca Mobile in Romania?

19 răspunsuri:
| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Salut. Pentru cine este din Iasi, ma poate contacta pe mine pentru cartela Lyca si pentru voucher de reincarcare de 5 euro care costa 28 de lei. Ma puteti contacta prin mesaj aici sau la 0747357331. De asemenea, puteti face si comanda online de SIM. Lycamobile a deschis 4 puncte de lucru in Romania: Iasi, Cluj, Timisoara si Bucuresti.

| IuliaPlyca a răspuns:

Ai nevoie de cartela Lycamobile?

Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com

| Furnik2311 a răspuns:

S-a lansat si in Romania lycamobile.
Ofer cartele sim gratuit in Bucuresti. Apeluri nelimitate in reteaua Lycamobile in Europa, Australia si SUA cu doar 5 euro lunar, aceasta este oferta noastra.Pentru detalii cartele sim si reincarcari puteti suna la nr:0763.65.28.28

| Barbu_Daniela-maria_1984 a răspuns:

De unde pot cumpara cartela? am comandat pe net de 8 luni si nu am primit nimic.

| Flaviu_Longodor_1987 a răspuns:

Buna seara sunt interesat de unde pot achizitiona cartele lyaca in baia mare sau cluj

| Ionut_Masnita_1990 a răspuns:

Lycamobile a ajuns și în România! Accesează www.lycamobile.ro, trimite un SIM gratuit familiei sau prietenilor din România și vorbești cu ei gratis zi de zi, în fiecare zi

| Cercea_Ioan_Marian_1986 a răspuns:

De unde poate familia mia cumpata o cartela laica in jud sibiu

| Drimba_Costel_1971 a răspuns:

Doresc o cartela lyca mobile

| Paduraru_Maricela_1981 a răspuns:

Unde gasesc sa cumpar cartela lyca?

| IuliaPlyca a răspuns (pentru Paduraru_Maricela_1981):

Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882

| Mihaela_Mihai_1971 a răspuns:

Doresc o cartela lyca mobile

| IuliaPlyca a răspuns (pentru Mihaela_Mihai_1971):

Ai nevoie de cartela Lycamobile? Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882

| David_Vasile_1966 a răspuns:

De unde pot cumara cartela Lyca mobile? i Romania

| Rarinca_George_1994 a răspuns:

Vreau si eu o cartela

| Klara_Mihai_1983 a răspuns:

Buna ziua! As dori sa cumpar o cartela lyca mobile.contactati ma pe mail.romica.mihai@yahoo.com

| Costica_Fulau_1970 a răspuns:

Unde gasesc cartela lyca?

| ByBy_BiBi_1977 a răspuns:

Vreau sa cumpar cartele