| eli77 a întrebat:

De unde pot descarca un joc pentru tel gen tetris sau alte jocuri usoare

Răspuns Câştigător
| andutzaorigami a răspuns:

Cred...Ca de pe Mobile Heart....Aici gasesti categoriile de telefoane, il gasesti pe al tau, dai la jocuri apoi dai la ce gen e.Descarci in calculator si apoi iei downloadarea pe telefon.Sau mai usor daca ai telefon performant intri direct de pe el.Eu de aici mi-am luat multe jocurilaughing

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stefioctavia a răspuns:

Pai daca ai telefon cu android este pe magazin play daca nu ai ti le poti descarca de pe calculator