| George_Catalin_1997 a întrebat:

De unde pot face rost de o aplicatie pentru android cu care pot emite radio?

3 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Nu a-ti inteles. El vrea sa emita de pe androidul lui, cum sunt posturile radio de pe net. Nu o sa gasesti asa ceva, poate peste ceva timp

| RaspunsCastigator a răspuns:

Ai acolo in meniu radio fm.
Daca nu trebuie sa ai android pe tel ca sa faci chestia asta. Daca ai intra in App store sau Play store si scrie radoi fm.
Sper ca te-am ajutat.
Fundita? xD

| George_Catalin_1997 explică:

Vreau ca aplicatia sa lucreze ca un modulator fm...pt un cd player aflat langa telefon... sper ca de data asta am fost mai explicit