| GeorgyDeea a întrebat:

De unde pot gasi un telefon Android ieftin?

10 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

La Germanos sunt cele mai ieftine produse sau eMAG.winking

| qwertyasdf1234 a răspuns (pentru Latinmoon):

De fapt, eMAG-ul e printre cele mai scumpe magazine IT din Romania.

| MihaiGe a răspuns:

Poti gasi pe Emag!

| 1Q a răspuns:

Poi ori il cumperi la mana a II-a de la amanet sau din piete/targuri si te ajunge in jur de 4 miloane ori cauta pe okazii.ro sau poti sa iti alegi unul original de la altex, flanco, Orange, etc.

| user5493 a răspuns:

Domo si eMAG. fundita?

| pr0ph3t a răspuns:

Incepand de la 150 gasesti pe site-uri de licitatii online

| qwertyasdf1234 a răspuns:

Www.price.ro
www.shopmania.ro sunt site-uri in care iti cauti produsul si ei iti arata la ce magazine il gasesti, cu tot cu pret.
Daca vrei un android ieftin, exista Samsung galaxy pocket la vreo 350 lei

| roxy99roxana a răspuns:

La Orange cu abonament

| eduardnica a răspuns:

Salut poti gasi pe www.telefonultau.eu
Colo sunt cele mai ieftine, eu iti recomand Samsung galaxy fit la doar 570 de lei.Mult noroc, sper ca te-am ajutat