| EuSuntCineva20 a întrebat:

De unde pot lua carti ca si cele de pe Carti play pe gratis?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

De nicaieri, sunt putine carti distribuite pe gratis, in rest trebuie platite, iti dai seama ca si autorul ala trebuie sa traiasca din ceva, nu?

2 răspunsuri:
| dinocot333 a răspuns:

Recent am dat peste o aplicatie in Play Store, se numeste Free eBooks. Nu stiu exact ce numar de carti cuprinde si daca aplicatia contine titlurile populare, dar merita incercata. Uite un link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ebooks.android