| AureliusTPU a întrebat:

De unde pot lua o surubelnita pentru surubelele de la telefon?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din Jumbo. 6 lei cu diferite capete mici. Magnetică.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din piață de la tarabă au ei acolo.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se numesc surubelnite de precizie. Se gasesc in diverse magazine sau pe internet cu aceste denumiri. De pe Emag am luat eu un set + ustensile. Sunt si pe Altex si sigur pe mai multe happy

Bafta si vezi sa nu il strici.

| Ineys a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DTCHK1BBM/

Cred ca e cel mai ieftin set. O surubelnita singura nu cred ca gasesti, de obicei vine la set.

| mihai69 a răspuns (pentru Ineys):

Nu e cel mai ieftin. Eu am găsit chestia asta:
https://www.emag.ro/......DYHVJLBBM/
Costă mai mult transportul decât trusa...

| Ineys a răspuns (pentru mihai69):

Atunci chiar nu merita sa ia online. Eu am zis ca setu ala are mai multe capete, cine stie ce ii trebuie.
Personal n-as lua online asa ceva, doar daca trebuie sa iau si altceva.

| GdX a răspuns:

EMag, Altex, gsmnet, in piata la taraba, Dedeman, Leroy Merlin, Brico Depot, Hornbach, daca esti din Bucuresti la toate magazinele de pe Maica Domnului in S2.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Salut.
Uite aici : https://www.gsmnet.ro/......999-5-in-1
Sunt mai multe dar e foarte posibil sa te ajute pentru ca nu toate telefoanele au suruburi cu cap stea sau nu toate suruburile dintr-un telefon sunt cu cap stea.