| Bobby26 a întrebat:

De unde pot lua si eu jocuri pentru android gratis in afara de blackmarket. Jocuri gen GTA, NFS, FIFA.

FUNDA :X

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iSimo a răspuns:

Http://www.getjar.com/. Oricum daca ai android ar trebui sa ai un magazin store pe telefon;;)

| andrei3315 a răspuns:

De pe brothersoft si dai acolo la android
sau de pe google play

| TeoIonela a răspuns:

Play store. Sau Magazinul Play. Acolo le-am vazut ultima data cand am intrat. happy

| Bobby26 explică:

In magazin play fifa gta si astea misto sunt pe bani de unde le pot lua gratis?

| Cameleon13 a răspuns (pentru Bobby26):

Da. Le gasesti pe un site. Lasi idd.ul tau si iti zic. Si te intrebare si eu cv. :p. Si funda.

| Florinakeflorin123456789 a răspuns:

Salut si eu am aceiasi problema te rog spune-mi si mie
!?

| Florinakeflorin123456789 a răspuns (pentru Cameleon13):

Sall am aceiasi problema ca si el ma puteti ajuta.

| Cameleon13 a răspuns (pentru Florinakeflorin123456789):

Lasa-mi idd de mess

| bellare a răspuns:

Www.iaplicatii.com incearca aici

| claudiulihor a răspuns (pentru Zamfira2sweet):

De unde pot descarca jocuri android cum ar fi assassin creed 3d ca mie nu imi merg

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru claudiulihor):

Bună!

N-ai precizat ce ai ( telefon sau tabletă )...
Am observat că ai o tableta de 7 inch.

PRECIZEAZĂ exact denumirea tabletei ca să văd ce specificaţii tehnice are!

Jocurile TREBUIE să fie compatibile cu performanţele tabletei.

| claudiulihor a răspuns (pentru bursuc001):

Allview Alldro speed duo

| Burdusel_Emy_1997 a răspuns:

DE UNDE pot descarca si eu jocuri pentru tableta K3 andoid 4.0.4.

| DanDannn a răspuns:

Http://jocuri-android.ucoz.ro/publ/jocuri_android_gratis Aici gasesti GTA San Andreas pentru telefon gratuit, insa si vice city si III

| Onita_Eduard_1995 a răspuns (pentru bursuc001):

Buna ii poti spune si mie am tableta Samsung galaxy note 10?

| ciordel a răspuns (pentru bursuc001):

Dar de unde pot lua GTA Vice City pentru telefonul Samsung Galaxy Expres2?

| Zamfira2sweet a răspuns:

Un joc este gratuit zilele acestea, este vorba de Motorsport Manager: http://www.mocasoft.ro/motorsport-manager-joc-full-gratuit-pentru-android/