| vass19 a întrebat:

De unde pot sa descarc android ice cream sandwich 4.0.4 pentru telefonul Allview p5 mini? (ajutati-ma va rog, dau funda).

Răspuns Câştigător
| LoQSkrYpt a răspuns:

Ti-am zis... daca e Allview numai la garantie o sa iti faca softul ca ei au soft propriu cu cum au telefoanele de pue vremea lu' bunica cu soft dala comun...
dar incearca sa cauti pe google.

2 răspunsuri:
| LoQSkrYpt a răspuns:

Nu recomand iti poti arde softu' la telefon

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoQSkrYpt):

S-a blocat telefonul si trebuie sa-l resoftez dar nu gasesc niciunde soft crying

| LoQSkrYpt a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am zis... daca e Allview numai la garantie o sa iti faca softul ca ei au soft propriu cu cum au telefoanele de pue vremea lu' bunica cu soft dala comun...
dar incearca sa cauti pe google.