| Alexandru250201 a întrebat:

De unde pot sa gasesc o sticla pentru spate de diferite culori ca sa o schimb si sa fie la fel de buna ca cea de fabrica pentru Samsung Galaxy S8?
Si cam ce pret ar fi, ca mult cred ca-s fake

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Trebuie să ne conectăm wireless la creierul tău și să extragem de acolo restul informațiilor de care am avea nevoie ca să-ți putem răspunde?

| danbnz a răspuns:

Intrebare vaga.
Poate dai si ceva amanunte daca vrei un raspuns concret.

| Iote a răspuns:

Pentru spatele tau? Despre ce vorbesti?

| antimulte a răspuns:

La geamgiu...

Serios acum, lasand glumele. Banuiesc ca vrei asta la un telefon, poate spui si modelul ca sa putem ajuta.

| Alexandru250201 explică:

Scuza ti ma, n am fost eu atent. Imi trebuie o sticla spate pentru Samsung Galaxy S8