| TudorGălățan a întrebat:

De unde pot sa imi iau gratis un IPhone, IPad, Galaxy S 2/3 sau alte dispozitive, cu ce ocazii?

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Poti incerca acele concursuri de iti alegi un premiu pe care doresti sa il castigi si iti rogi prietenii sa te voteze - cu cat produsul dorit este mai scump, cu atat ai nevoie de mai multe voturi. 90% din aceste concursuri nu sunt realewinking Succez

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Poti incerca acele concursuri de iti alegi un premiu pe care doresti sa il castigi si iti rogi prietenii sa te voteze - cu cat produsul dorit este mai scump, cu atat ai nevoie de mai multe voturi. 90% din aceste concursuri nu sunt realewinking Succez