| Eugeniusu a întrebat:

De unde sa descarc o tema pentru telefonul Samsung Galaxy Young? Adica s-o descarc in pc iar dupa prin cablul de date sa o bag in telefon. Am incercat dar dupa ce am descarcat-o in pc si am bagat cablul de date in telefon, mi-a aparut ca trebuie s-o descarc si in telefon... nu stiu de ce. Nu am avut internet pe telefon si nu am nici acum. Deci vreau o teme oricare pentru telefonul meu, dar s-o descarc in pc si dupa in telefon si sa mearga'.

1 răspuns:
| Creyd a răspuns:

Apkmania.co este un site destul de bun.
uite un model de launcher(tema cum ii spui tu) pentru android http://www. apkmania.co/2013/07/apex-launcher-pro-v206-apk.html
De asemenea poti da un search si pentru Nova launcher care este un pic mai stabil si mai rapid ca apex launcher/