| dorinta233 a întrebat:

De unde sunt urmatoarele brand-uri: Samsung, Nokia, Sony, HTC, ZTE, LG?
Care dintre ele sunt cele mai bune in functe de produsul pe care il au si pretul acestuia?

7 răspunsuri:
| dorinta233 explică:

Ma refer la smartphone-uri.

| mrBean008 a răspuns:

Zte nu cred pentru ca nici nu am auzit de firma asta.samsung e lider cu telefoane precum s3 sau note 2. celelalte firme (mai putin zte de care nu am auzit si de care nu vreau sa comentez) fac telefoane decente si bune.totusi,consider ca cel mai bun smartphone este note 2 de la Samsung.

| introduaicinumele a răspuns:

Ti le voi spune in ordine, de la cel mai bun la cel mai putin bun, ma rog, cam fiecare brand are cate un telefon bun si altul prost deci nu poti spune care e mai bun, dar incerc.

HTC: Taiwan
Samsung: Coreea
LG: Coreea
Sony: Japonia
ZTE: China
Nokia: Finlanda

| dorinta233 explică:

Si Motorola?

| Dragosas a răspuns:

HTC: Taiwan
Samsung: Coreea
LG: Coreea
Sony: Japonia
ZTE: China
Nokia: Finlanda
Acum iti spun care sunt cele mai bune si in functie de pret:HTC, Sony, Samsung
LG, Nokia, ZTE

| BiaIoana98 a răspuns:

Dupa mine as zice ca mai bine Samsung de exemplu :Samsung galaxy advance,ft ieftin si crede-ma e de mai multavand in vedere toate clitatile lui bune, apoi Sony, Lg, chiar si HTC, iar celelalt nu-mi e atat de convingator.Cei drept la preturi se incadreaza bine tel de la Samsung si cele de la Sony.

| TestPetrut a răspuns:

Cele mai bune sunt Samsung si Nokia Nokia e romanesc presupun ca si Samsungthinking