| Mihaibombardier a întrebat:

Deci acum cateva zile ma plictiseam si voiam sa fac niste farse la telefon cu numere aleatori si la un moment dat am format numarul (0735) 841 796 si mi-a raspuns dar nu se auzea un om sau ceva se auzeau decat niste sunete ciudate si vreau sa vad care e faza cu el si daca mai sti cineva de nr asta

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uite asa fac toti farse pe telefon, din plictiseala. Sa nu zic alt cuvant. Lasa-te de ele, ca nu se stie cand te trezesti cu Politia la usa.

| Mihaibombardier explică (pentru darrio2007):

Oricum nu mi-a raspuns nimeni decat numarul ala si te rog cand raspunzi raspunde cu ce te intreb nu cu altceva

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai bine lasa te de farse ca nu este bine, cu ce scop faci asa ceva? Poate dai de oameni cu probleme cardiace si fac infarct, stai linistit, ocupa te de scoala nu de prostii si de idioțenii. Ca la asa ceva sunteti buni, ar fi bine sa te reclame la politie sa-ti dea ei o amendă sa te potolesti.

| Mihaibombardier explică (pentru CristiDinBucuresti):

Boss vezi ca am terminat scoala de mult si orice numar formam nu era corect deci nu aveam pe cine sa sperii si in al doilea rand pe mine ma intereseaza nr asta asa ca daca nu o sa imi raspunzi mai bine nu mai scrie

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihaibombardier):

Si daca ai terminat scoala de mult, te crezi vreun geniu?

| Mihaibombardier explică (pentru darrio2007):

Nu ma cred niciun geniu dar sunt multi pe situ asta care nici intre a 7 nu sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil erau sunete de fundal. Persoana a răspuns dar nu a vrut să vorbească sau s-a prins că e o farsă și a vrut să te sperie puțin.

| Amethyst01 a răspuns:

Da, e numarul meu