| GameOverBitch a întrebat:

Deci, acum doua zile mi-am cumparat primul meu telefon cu Android. In magazin nu mi s-au dat prea multe informatii. Cand mi-am cumparat telefonul datele acelea de internet erau dezactivate, iar astazi dimineata in jurul orei 9 erau activate, si m-am trezit cu un cost suplimentar de 25 de euro. Mentionez ca eram activata si la wi-fi in acest timp si nu am folosit internetul aproape deloc.

Ma poate lamuri cineva de ce mi-a venit cost suplimentar atat de mare?

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Suna pe ce-i de la abonament si spune ca s-a facut o greseala(nici daca stateai o zi nu consuma asa mult)