| Gabriel_Marius_1995 a întrebat:

Deci am dat un like unei poze de la o pagina de pe facebook cu 1.7k like-uri si cand am dat 1 like s-au pus acolo 3 like-uri,what? Daca stiti o aplicatie care face ceva de genul,nu site-uri false, nu vreau sa adun lucruri ca " Are multe like-uri la pagina si asa strange like-uri " sau "Daca este vedeta are multi fani si asa face like-uri". Funda!

2 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Nu exista asa ceva da este ceva pagini pe facebook in care isi dau like reciprochappy

| BlueberyDream a răspuns:

Nu exista, poate au fost puse de trei persoane concomitent si de asta asa tia parut. )