| gigimuschiulos a întrebat:

Deci am internet de la romtelecom pe modem, dar eu as avea nevoie de router Wireless, ca modamul e doar la pc dar am nevoie si la telefon si tableta. romtelecom nu mai da router si vreau sa stiu daca merge cu alt fel de router(cumparat), ce fel de router am nevoie si cum le atasez adica toate cablurile cu modemul si routerul Fundaa

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Poti cumpara orice router doresti, poti sa le conectezi foarte usor si sunt si foarte practice.Succes!