| Girly97 a întrebat:

Deci am o problema cu un Nokia 3.1!
Il am de un an si acesta nu imi permite sa selectez un ringtone de Craciun descarcat de pe Google Play/Bluetooth ci doar cele instalate implicit. Oricat de multe permisiuni as acorda tot nu reusesc sa setez si eu un ringtone de Craciun. Ce are telefonul asta?

1 răspuns:
| xPeyser a răspuns:

Încearcă să o schimbi instaland aplicația Zedge de pe magazin play/app store.
Acolo sunt milioane de ringtone uri pe care le poti pune gratis.