| Doridd a întrebat:

Deci... Am umbulat din greseala, la aplicatia Magazin Play de pe telefon, si am sters datele, aplicatia o am, dar cand incerc sa intru in ea se opreste singura, am incercat s-o descarc dar nu merge... ceva ajutor?;\

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia si intri pe acest site http://www.avrmagazine.com/......ndroid-51/
Urmeaza pasii de acolo.Este un site italian. Daca ai nevoie de ajutor sa-mi lasi id de mess.

| Doridd explică (pentru MskDesign):

Dory.cool_99@yahoo.com, adauga-ma :3

| MskDesign a răspuns (pentru Doridd):

Tocmai imi pregatesc materialul pentru un videotutorial care il voi face azi, cu privire la intrebarea ta.

| MskDesign a răspuns (pentru Doridd):

Uite aici videotutorialul in limba romana:
https://www.youtube.com/watch?v=0HIWVtGnaKU

| Doridd explică (pentru MskDesign):

Mersi *-*

5 răspunsuri:
| SimoonaD a răspuns:

Intra pe google si acceseaza Magazin Play de acolo, apoi da descarcare/instalare sau incearca o aplicatie si urmeaza pasii; poate reusesti.