| Haffa_Catalina_2000 a întrebat:

Deci, am un Samsung Galaxy S3 si la tastatura mea nu am emoji, emoticoane... am văzut ca celelalte telefoane au. Ce pot sa fac sa am si eu. Nu-mi place sa instalez aplicații de genul "Emoji" sau asa ceva...
Ma ajuta si pe mine careva? sad

2 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Intră pe Google Play (parcă așa se numea pe Android, nu mai țin minte, eu sunt pe iOS) și caută aplicația emoji, sau emoji keyboard sau derivate de genu' si instaleaz-o. După, intră în setări telefon, dai la tastatură/keyboard settings și activezi de acolo.

| StochitaCatalin a răspuns:

Sigur,te duci in google play si instalezi google keyboard.Si o sa apara in stanga jos la tastatura un buton gen "Enter", daca tii mult pe el o sa apara o functie cu emoji.