| flaviuL a întrebat:

Deci am un telefon Samsung GT S5230 Avand in vede sun mai multe Tipuri Ameu unu e METEOR, Mai exista si TOCHO LATHER Exchange mai multe feluri etc...
Iar problema mea este urmatoarea cand vreau sa ma uit pe Youtube Nu am accesc imi da o eroare Dns Si zice sa incerc din nou, dar poti incerca si de 100 de ori ca tot aia e
Ce as putea face. :-s Telefonul este in stare perfecta nou nout nu prea folosit...

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti cont pe Google de pe telefon.