| Gabiirom a întrebat:

Deci am un telefon xaomi mi1 și l-am spart, merge perfect dar vreau să-i schimb display-ul, cât mă costă?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu am dat 300 de lei.E undeva in jur de 300-350-400 depinde de service.Si eu am avut spart același telefon, Xiaomi MI A1 și mi-au cerut 300 de lei la Depanero.

| XYZ02 a răspuns:

Auch,am un Redmi 5 care ma costa in jur 250-300Ron
Acum merge fara probleme asa ca am ales sa il mai tin cat mai duce, pana la urma este un telefon de 600Ron la care ma costa doar display-ul aproape 300Ron laughing