| Moniix0 a întrebat:

Deci, as vrea sa imi iau telefonul Nokia Lumia 610 love struck. Am totusi cateva intrebari despre el. Vreau sa stiu anumite lucruri love struck. Cine imi raspunde la toate intrebarile primeste funda :*

1) sunt din Bucuresti. Pe la ce magazine, stiti voi ca pot gasi telefonul Nokia lumia 610 de coral sau albastru?;*
2) Pot sa incarc muzica dupa calculator pe telefon? Sau sa incarc dupa telefon poze, etc pe calculator?
3) daca ati putea sa imi mai spuneti despre el v - as fi recunoscatoare love struck.
Nu uitati de funda

Răspuns Câştigător
| bodo89 a răspuns:

Pai il poti lua din Vodafone sau cosmote si chiar si din Orange... poti incarca.stiu ca iti da cablu USB.si e un telefon bun. tine bateria.

| Moniix0 explică (pentru bodo89):

Pai cam pe primul loc este muzica love struck. Deci sa inteleg, ca as putea sa bag pe telefon, nu? Ca am auzit ca cica nu poate.

| bodo89 a răspuns (pentru Moniix0):

Eu asa stiu.iti da cablu USB sau iti iei tu un bluetooth. oricum poti sa iti iei melodii.