| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu incep. Am un telefon Huawei W1. pe windows 8 (nu stiu daca are importanta) Si mi-am luat cartela de memorie de 16 Gb. aveam multe poze video ..etc Si intimplator am intrat in setari >- Card Sd >- si pe Formatare Card SD. si s-a sters tot.
Am incercat sa-l pun in laptop dar nu-mi citeste cardul. ce sa fac sa pot sa-mi recuperez ce aveam ce card?

3 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Instaleaza programul Recuva si cred ca o sa recuperezi o parte din ce aveai pe card. Bafta!

| Marishkkk a răspuns (pentru piratuu):

Dar cum sa verific daca cardul este citit sau nu de laptop?

| piratuu a răspuns:

Ai driverul de citit carduri instalat? Probabil de asta nu ti-l citește.