| alexloverap1 a întrebat:

Deci mi-am luat un telefon, mi s-a spus ca trebuie formatat ( ma refer la baterie ) ..am inceput sa stau pe el si cand avea bateria de jumate l-am conectat la pc vreo 10 minute nevazand ca acesta se incarca, l-am scos dupa vreo 10 minute si i-am consumat bateria pana s-a inchis ..cand s-a inchis l-am pus la incarcat si in tim pce l-am pus.l-am deschis din greseala (am scos incarcatorul in timp ce se deschidea) apoi am mai stat putin pe el sa-l fac sa se inchida inapoi dupa care l-am pus la incarcat de la 12 noaptea pana la 12 amiaza ( a doua zi ) Vreau sa stiu daca formaterea a decurs corect? Si nu este nici o problema? Merci! Dau funda pentru raspuns!

3 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Nu stiu cine ti-a spus dar la baterile noi(ex:Li-on)nu trebuiesc formatate

| alexloverap1 explică (pentru aly300):

Cand am cumparat telefonul mi s-a spus ca trebuie formatata deci asta fac
imi poti totusi spune daca formatarea a fost corecta si daca este vreo problema?

| aly300 a răspuns:

Ce model de telefon ai?