| kullrapper96 a întrebat:

Deci mi-am resetat iphone-ul si acum imi cere contul` de icloud, am bagat contul si cica trebuie sa imi dea un cod prin sms, si nu primesc acel sms, am incercat si optiunea "suna" sau ceva de genul dar nu se intelege bine iar acum imi zice ca s-a trimis prea multe coduri. ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| iPhone6Plus a răspuns:

Am si eu un iPhone 6 Plus, dar mie nu imi vin mesaje. Cand bagi iClod-ul, se porneste instant, fara sms. Du-l la un service ceva, sau baga cartela in alt telefon. Asteapta pana vei putea cere iar codul!

1 răspuns:
| TheAndi22 a răspuns:

Incearca sa pui cartela cu numarul de telefon pe care ar fi trebuit sa primesti mesajele in alt telefon, si incearca din nou sau cauta mesajele pe care probabil le-ai primit mai devreme. happy