| Anonimboy18 a întrebat:

Deci plec in Germania pe o perioada de 2 luni cum sa fac sa am internet, cumpăr o cartela Orange cu credit si imi activez optiune cu internet nu?

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Iti activezi o optiune cu roaming, la orice cartela, fie ea Vodafone sau Orange. Pe mine m-au lasat astia de la Vodafone 3 luni cu optiunea nationala, si foloseam 10gb de net pe luna, dupa au pus stop ca abuzasem. Acum folosesc o optiune cu roaming.

| MihaelaDart a răspuns:

Te sfătuiesc să nu-ți activezi nici un internet din Romania. Timp de 2 luni vei fi cazat undeva, nu!? Cere codul de internet unde vei sta in cazare și așa ai rezolvat problemă. In locurile publice au internet gratuit.

| Deserth a răspuns:

Nu,in niciun caz Vodafone, cumparati Telekom

| Alynescu22 a răspuns:

Nu in niciun caz Orange cumparati Vodafone

| Badboi a răspuns:

De euro pe care i-ai băgat ii faci doar net( gb)

| Anonimboy18 explică:

Iar,de ce? laughing