| MasuDinamo29 a întrebat:

Deci problema este ca am un iphone 6 si am uitat parola de la contul icloud (da acm o sa spuneti "mai brah apasa pe forgot my password") contul este acm blocat si la fel si mailu' dar am si uitat rasp la intrebarile de securitate(lol ce fraier sunt

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchizi telefonul si apoi apesi power off si tasta volum + (mai tare) Tii apasat pana iti apare ceva ca un fel de bios la laptop. Acolo cobori sau urci cu volum+ sau - pana la reset si apesi ok. Asta e procedura standard pentru telefoane dar e posibil sa apesi alte butoane. Incerci power off/on 9 butonul de pornire) si Home, sau power off si volum - pana intri in reset. Acolo dai ok, eventual inca odata ok daca iti zice ca ti se va sterge si contul.Asta urmarim sa stergem tot, inclusiv contul.