| Smilee4Mee a întrebat:

Deci. sunt pe Orange si din plictiseala am sunat la *100#, am dat la "servicii, setari automate si timp liber" si am setat sa primesc in fiecare zi horoscopul, gluma zilei si inca ceva. Problema e ca aveam euro pentru a activa o optiune, si inainte sa o activez (pentru ca am uitat) azi dimineata am primit chestiile alea si am ramas cu mai putini euro. Greseala mea. Problema e cum dezactivez chestiile alea? am cautat peste tot la #100*. HEEELP. FUNDA

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Speram sa te ajute raspunsul nostru de aici http://www.orange.ro/....../iq/26642.
O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Cand iti trimite mesaju, trimitele inapoi STOP.

| Smilee4Mee explică (pentru Roxxxxi):

Super inteligent