| anamaria82726 a întrebat:

Deci tot imi aparea pe telefon ca nu am memorie si am sters din fisiere, poze si doua aplicatii. De ce tot imi zice ca nu am? Ca deja ma enerveaza

Răspuns Apreciat de Editori
| Colors a răspuns:

Uneori nu este suficient să stergem pozele si clipurile din telefon.

Chiar dacă ti-ai sters pozele, aplicațiile tale sunt incarcate, de exemplu WhatsApp are multe poze din grupuri, conversații, chiar dacă nu mai sunt in telefon. Întră la Setări - Utilizare date și spațiu - Jos de tot apare - Utilizare spațiu- apoi intri pe fiecare conversație care nu mai este folositoare - jos de tot la fiecare conversație pe care intri - GESTIONARE- Goliți.

Sper ca ti-am fost de folos!

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Daca ai telefon cu Android intra in setari si strege memoria cache. Apoi inchide si deschide telefonul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce telefon ai? Daca ai Iphone probabil trebuie sa stregi pozele si le la "sterse recent", nu doar din galerie.