| OnNo a întrebat:

Deci..totul a inceput acum o saptamana...un numar (+22373723091) ma tot suna in continu la ora 00:30...la aceeasi ora in fiecare zi, mi-am intrebat cunostintele si mi-au zis ca nu stiu nimic, am cautat pe google si prescurtarea este undeva din mali, idei cine ar putea fi?

3 răspunsuri:
| RikuDoku a răspuns:

O fi un prost care se tine de glume proaste, daca te deranjeaza poti oricand sa blochiezi numarul sa nu te mai sune( suni la cei de la care ai cartela de telefon si le ceri asa ceva sau daca ai smartphone este aplicatie pentru asa ceva).

| Dreamer a răspuns:

Poate vrea sa verifice daca ai apa calda laughing

| Stufii a răspuns:

Mai bine il pui la Block List in setarile telefonului. In cazul in care continua sa sune. Bafta! happy