| anedreaeaaa a întrebat:

Desi netul, minutele si alea nu mi s-au consumat eu platesc cost suplimentar. De ce? mai ales ca nu am cumparat nimic de pe net

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Pai nu apare pe factura?
De ce nu te duci la cu telefonul si sa intrebi de la firma unde ai abonamentul? Poate o fi o eroare sau suni numere care nu au aceeasi plan tarifar si nu sunt compatibile cu minutele date in abonament. ( exemplu - numerele de la teleshoping)

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Unele aplicatii din telefon consuma internet fara stirea ta.

| TiaFCRB a răspuns:

Poate ai dat vreun mms. Adica mesaje scrise lungi. Sau ai sunat international. Mai consulta oferta si vezi ce ai. :*