| PsyhoChild a întrebat:

Despre skype.
Cand incerc sa ma loghez pe cont imi zice Conectare nereusita Nu va puteti conecta in acest moment.Verificati setarile de retea.
Am net si tot nu merge.Skype pe telefon windowsphone Nokia lumia.
Am mod avion activat sidaca incerc sa il dezactivez o ia razna telefonul.Am incercat sa il restartez si tot nu merge.Nu are nici cartela

6 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

E naşpa telefonul ăla. Succes.

| madalinalinalinalinalina a răspuns:

Desteptule, iti trebuie internet sa te conectezi pe Skype rolling on the floor

| PsyhoChild explică (pentru madalinalinalinalinalina):

Tu cred ca esti batut in cap.am zis ca am net

| madalinalinalinalinalina a răspuns (pentru PsyhoChild):

Pai atunci deschide-l. Alta solutie nu existawinking