| alexsaxx2323 a întrebat:

Detin iphone x si sanatatea bateriei este deja la 88%.
Cand va fi nevoie schimbare acesteia si cand ma va costa?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vad unde e problema. Trebuie sa stim noi ca ai Iphone x?

| CarcotasulVesel a răspuns:

Cand cade jos ii faci masaj cardiac intre sani si apoi respiratie buson la buson pana isi revine

acum serios
1. de unde stii sanatatea bateriei? mor de curiozitate, pentru ca in general TREBUIE sa ai o sursa de incredere inainte sa intrii in panica
2. NEVOIE s-ar putea sa fie peste 3 ani cand nu mai poti sta 3-4h pe baterie, iar pana atunci vinzi/arunci/faci cadou telefonul, TOTUSI Apple incearca sa aiba cel mai bun hardware, chiar daca pretul e CRIMINAL!

| pitik200 a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Noile telefoane ( iphone vb) au in configurari - starea bateriei. Si la al meu tot 88% este.

| alexsaxx2323 explică:

Nu inteleg de ce vorbiti aiurea?
Întreb o chestie.
Mai bine dispareti decat sa faceti misto

| Matei_Ionut_Marian_1991 a răspuns:

Mai bine cumpărați un manual de romana