| DemonHunter a întrebat:

Detin un Samsung galaxy s2 si vreau sa trec pe ios. Merita sa schimb s2 pe un iphone 4 fullbox?
Si daca imi iau iphone 4 o sa mearga toate aplicatiile sau o sa am probleme cu el?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, merită să treci de la S2 la iPhone 4. Evident că o să întâmpini mici dificultăți cu orice telefon.

| ChristianXLX a răspuns:

Salut, la iphone 4 trebuie sa nu fie ios-ul updatat, adica sa fie unul mai vechiu 8.2 gen, asa am si eu la iphone 4 s si merge exceptional, un Samsung nu se compara cu un iphone, este mult mai calitativ un iphone si merge mult mai repede in aplicatii si tot

| DemonHunter explică:

Ma refer la dificultati la sistemul de operare am inteles ca ruleaza ios7 sau 8 si am inleles ca unele aplicatii nu sunt compatibile ca pe android.