| eduardpetrolistul a întrebat:

Dețin un Xiaomi Redmi note 9 Pro și voiam să îl schimb, nu știu ce sa aleg. As fi vrut să iau un Xiaomi Redmi Note 10 pro merita sunt diferente mari? Vreau ceva până în 1450lei am văzut și câteva modele de la realme sau oppo bune ce părere aveți?

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Care e motivul pentru care vrei sa il schimbi?
Poco X3 Pro, cu 256GB stocare, mi se pare o alegere la fel de buna.
Daca vrei poze mai calitative, incearca altceva, de exemplu OnePlus Nord..., dar e la alt pret.

https://www.emag.ro/......DZHCSKMBM/

| eduardpetrolistul explică (pentru NLS):

Acest Xiaomi Redmi note 9pro are doar 64Gb stocare și nu îmi plac mult pozele pe camera de selfie și mă gândeam daca merita un Xiaomi Redmi note 10 Motorola g5 plus sau oppo

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati gb memorie interna are telefonul pe care il deti acum?