| adrianpintean a întrebat:

Digi sau Telekom? Astept pareri.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Digi daca esti in zona cu acoperire buna pentru ei sau Vodafone (au contract cu Vodafone de inchiriere relee). Digi pentru ca este mai ieftin, au net mai ieftin si nelimitat cu viteza maxima pana la 5 Gb si apoi cu viteza mai mica. Nu platesti nimic in plus. Doar ca n-au SMS-uri. Dar poti vorbi gratuit in orice retea.

5 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Pt telefonie este clar : Digi - ieftin si functioneaza, oarecum...
Telekom - calitate germana, bun

| Celmaitareanonim a răspuns:

Telekom clar. digi nu are semnal in unele magazine din aras de exepmlu daca merg in kaufland sau lidl nu am semnal si nu pot suna si nici sa fiu sunat. si am iphone 4 iar daca imi dezactivez 3G-ul imi cade de tot semnalul si am fost la service sa il repare si a spus ca nu are ce face deoarece e de la cei de la digi nu de la telefon. iar la televiziune e nasol ca nu ai multe preograme doarsunt multe digi sport si alea

| Salontanul a răspuns (pentru Celmaitareanonim):

Eu platesc 24 lei pentru 65 canale ( ca n-am vrut mai multe). La Telekom au 143 canale cu 54 lei. Deci la Digi ii 37 bani pe canal si la Telekom 38. Care-i mai ieftin? Digi are semnal peste tot unde are si Vodafone ca au roaming cu ei dar n-ai stiut sa-ti setezi telefonul: http://www.zf.ro/......a-12950477

| AdrianRM a răspuns:

Dupa părerea mea Digi ar fi mai buna deoarece are m
multe posturi tv, internet mai bun.Eu am Digi si sunt foarte multumit (am tv+internet)

| ʚiɞ_Iasmy_1998 a răspuns:

Digi clar