| TheBirdOfTheHermes a întrebat:

Din cauză că cei de la Vodafone îmi umflă mereu factura nu pot renunța la abonament decât în 2014.
Vreau să rămân cu abonamentul de vreo 30lei și să am și o cartelă de 5 euro.să plătesc pe lună vreo 50lei.
Pot să rămân pe abonament și să am și cartelă?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica ti-o umfla? mergi si fa scandal. adica totusi.e bataie de joc.s daca te refereai la alt consesns ai facut un contract si ei trebuie sa il respecte. Si nnormal ca poti..Numai ca o sa ai 2 numere diferite.