| anonim_4396 a întrebat:

Din cauza unor publicitati tampite de pe facebook sau alte site-uri care probabil m-ar fi interesat daca nu m-ar fi dus direct pe site-uri xox acum am telefonul plin de virusi asa ca am instalat pe SM Galaxy Note 3 programele antivirus Lookout si CM Security + Clean Master iar acum ma pune de fiecare data sa "optimize sau boost sau scan "adica nu puteau pur si simplu sa dispară sau sa -i stearga sa nu ma mai deranjeze mereu. DECI CE TREBUIE FACUT?

2 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Mai bine l-ai reseta... Sau dacă nu și nu, du-l la un service, Orange.

| T0T a răspuns:

Resetează-l. Daca problema persista du-l undeva si daca ai garantie la el cu atât mai bine.