| Krux a întrebat:

Din greseala, mi-am pus parola la mesagerie, acum nu mai pot sa trimit si sa primesc mesaje de la anumite persoane deoarece nu stiu parola (s-a tastat singura cand aveam telefonul in buzunar). Am vreo sansa in a-mi debloca cumva mesajele? Am nevoie de un raspuns cat mai curand. Rog seriozitate!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ar trebui sa-ti apara o optiune de uitare a parolei daca bagi prea multe incercari esuate.

| Krux explică:

Am bagat toate numele de la 1000 la 1100 si nu a aparut nimic...