| Mysteryossa a întrebat:

Dintre iphone 3g, LG optimus L5 sau Alcatel ot 991, pe care ar trebui sa il aleg? si dc?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Da, este mai bun, iphon-ul 3g are doar 600 Mhz. 256 Mb Ram, display de 3, 5'' camera de 3, 15 tongue

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Categoric Lg optimus L5, pentru ca are 800 Mhz, 4 Gb, 512 Mb Ram, display de 4'', camera de 5 mp, android 4.0 deci e mai bun, funda?

| Mysteryossa explică (pentru Frank51):

E mai bun chiar si decat iphone-ul 3 g?

| Mysteryossa explică (pentru Frank51):

Aha.dar mai am o intrebare: cum imi dau seama ca iphone-ul este replica sau original?

| Frank51 a răspuns (pentru Mysteryossa):

Sincer sa fiu, diferentele se vad de la o posta!

cea mai buna, il probezi!
daca are OS X, e iPhone... daca nu, e fake

printre aplicatii e musai sa aiba:
iTunes
App Store
Safari

un iPhone NU are:
Games, Wap.

ca sa te convingi : settings>General>About si sa aiba:
Serial Number
Wi-Fi Adress, Bluetooth.
Version (la care sa scrie 2.0; 3.0; 3.1.2; 2.2 etc, asta e softul OS X!)

in plus, display-ul trebuie sa functioneze impecabil! (ca la toate iPhone-urile)

| Mysteryossa explică (pentru Frank51):

Aha..am inteles.multumesc mult pentru timpul acordat. Eu am deja LG L5 dar mi-a oferit cineva pe el un iphone / alcatel..si voiam sa stiu daca merita schimbul

| Frank51 a răspuns (pentru Mysteryossa):

Da, este mai bun, iphon-ul 3g are doar 600 Mhz. 256 Mb Ram, display de 3, 5'' camera de 3, 15 tongue

| pisi03 a răspuns:

Cred ca LG optimus l5 este mai bun.este si frumos, n-ai ce spune..ar rebui sa il iei.o sa se minuneze toti colegii crede-ma

| georgeslick17 a răspuns:

LG optimus L5 cred are mai multe aplicati
am avrut si eu. funda?