| Alle57 a întrebat:

Dintre Samsung Galaxy Ace 2 I8160 la fleur si Samsung Galaxy Fame S6810 care il recomandati?

As vrea sa imi cumpar unul din ele, pentru ca au un pret aceptabil si au si un design placut, dar nu ma pot decide.

Va rog. vreau cat mai multe pareri! Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| nebunaticu91 a răspuns:

Samsung galaxy fame pentru ca are jellybean, camera secundara mai buna, camera pricipala are mai multe calitati, difuzor mai bun, FUNDA?

| Alle57 explică (pentru nebunaticu91):

Eu am mai cautat si spuneau despre Samsung galaxy fame ca nu este prea grozav pentru ca jocurile nu s-ar vedea bine si chestii de genul asta. Ce parere ai?

1 răspuns: