| Alle57 a întrebat:

Dintre Samsung Galaxy Ace 2 I8160 la fleur si Samsung Galaxy Fame S6810 care il recomandati?

As vrea sa imi cumpar unul din ele, pentru ca au un pret aceptabil si au si un design placut, dar nu ma pot decide.

Va rog. vreau cat mai multe pareri! Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Ace 2 e si mai frumos si mai bun din cate zic eu...acum tine si cer iti place tie, nu pot sa te oblig sa il cumperi!

| Alle57 explică (pentru MCG):

Chestia e ca amandoua imi plac si de aia nu stiu care e mai bun din punct de vedere tehnic

| MCG a răspuns (pentru Alle57):

Ace 2

3 răspunsuri:
| abdrei2012 a răspuns:

Galaxy fame