| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Dintre Samsung galaxy s2 plus, Sony xperia m2 si Huawei ascend G6 ce ati alege, dau funda

2 răspunsuri:
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Sony xperia m2 cu singuranta avand in vedere specificatiile pe care le are ii cel mai bun dintre cele enumerate de tine.

| GabrielCio a răspuns:

Am un xperia M2 și un z2. Dintre ce ai enumerat tu as alege m2. Singura lui problema este camera. Este de 8mp dar pozele arata destul de urat. În rest m2-ul bate celelalte telefoane enumerate de tine.