| Christyanna0508 a întrebat:

Dintre Samsung S3 și Iphone 4S ce ați alege?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Părerea mea este că Samsung Galaxy S3 e o alegere mai bună decât Iphone 4S. Am un S3 de un an jumătate şi sunt foarte mulţumită de el. Jocurile şi aplicaţiile merg foarte bine, nu se blochează. Imaginile sunt de calitate maximă. Am avut şi un Iphone dar alergam şi mi-a căzut din buzunar. Se făcuse praf. S3-ul este şi mult mai rezistent, şi la un preţ mai avantajos. Eu îmi voi schimba telefonul în toamnă şi voi alege tot un Galaxy dar cred că S4 sau S5. Ideea este că sunt foarte încântată de această firmă. Susţin că Iphone-urile sunt doar nişte telefoane de fiţe, nu neapărat şi foarte bune; )

Sărbători Fericite!

8 răspunsuri:
| Negru_Nicusor_1997 a răspuns:

Samsung S3

| acinorev a răspuns:

Samsung S3

| RobertFHC a răspuns:

S3 are un display cu mult mai mare decat 4S-ul, care mi se pare micut si firav laughing
Clar S3

Răspuns utilizator avertizat
| hp8510p a răspuns:

S3 care este mai bun si decat iPhone 5

| HaKa93 a răspuns:

Nu prea poti sa compari 2 sisteme de operare diferite insa merg pe s3

| piratuu a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| Christyanna0508 explică:

Vă mulțumesc!❤️❤️❤️