| BrokenSebi a întrebat:

Dintre smartphone-uri ce sa aleg:Samsung Galaxy Mini sau alt model de android?

Răspuns Câştigător
| TheMargean a răspuns:

Mai pune un pic, si i-ati Lg Optimus One, nu o sa regreti!

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

In primul rand cat esti dispus sa investetsi intr-un telefon? Daca nu prea mult recomand Mini 2 pentru ca am doi prieteni cu telefonul asta si este ok, ma rog, nu-i destul de puternic pentru jocuri cu super grafici, dar este bun pentru vorbit, mesaje, internet, filme si un Angry Birds pe acolowinking

| honeybunny13 a răspuns:

Eu am un alview p5 mini si said still ca e superb cu android 4.0 in timp ce galaxy mi mini are 2.3