| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Dintre Telefon mobil Allview Dual-Sim P5 Quad si Karbonn Titanium S5 Plus, care este mai bun si de ce,

Răspuns Câştigător
| Thebestkiller a răspuns:

Nu am spus despre tine ca ai 12 ani. M-am referit la cei care ti-au raspuns. Uite, te ajut sa iti gasesti un telefon bun daca imi zici si mie bugetul tau si preferintele.

21 răspunsuri:
| Thebestkiller a răspuns:

Ambele sunt niste mizerii, dar dintre cele doua Karbonn-ul e mai bun deoarece are mai multa memorie interna si procesor mai bun.
Eu ti-as recomanda in bani astia sa iti iei un S3 MINI http://www.emag.ro/......DZJJCBBBM/

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Thebestkiller):

Acel mobil ii varza in caz ca nu stiiwinking

| Thebestkiller a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

S3 mini? e mult mai bun decat aceste jafuri de telefoane ale tale rolling on the floor laughing

| Thebestkiller a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

Si pretul il au exagerat, mai mult de 400 de ron nu merita nici unul

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Thebestkiller):

Tu esti singurul creca care are o parere buna despre acest mobil din cati am intrebatwinking laughing)

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Thebestkiller):

Du-te si te joaca cu papusile, vad ca nu stii nimic laughing)

| Thebestkiller a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

TPU e plin de pusti de 12 ani care habar n-au, eu macar am 26 si lucrez la o companie in acest domeniu

| Thebestkiller a răspuns:

Inca un sfat, mergi pe brand-urile astea populare Samsung, Nokia, Sony, Lg, Htc deoarece astea tin destul de mult fata de astea necunoscute care se ard dupa o saptamana de utilizare(PS. Am avut clienti care venea si cumparau telefoane d'astea "necunoscute" iar dupa o saptamana veneau cu ele ca li s-au ars.

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Thebestkiller):

Pai ce Allview nu-i marca buna? chiar daca-i romaneasca, dar ii foarte apreciata de multi.winking

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Thebestkiller):

Si in caz de nu stii nu am "12 ani" am ceva experienta in "ale telefoanelor"winking

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Thebestkiller):

Samsung galaxy core 2 este un mobil chiar foarte bun, dar pacat ca nu prea gasesc aici la noi la magazine sad

| Thebestkiller a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

Nici Allview nu este o marca foarte buna, daca stam sa ne gandim cel mai bun lucru la acest telefon e procesorul quand in rest, nu exceleaza. Are foarte putina memorie interna, ca jumatate ti-o ocupa andoidul, mai ramai cu vreo 2 GB de stocare, care se vor umple repede...

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Thebestkiller):

Eu m-as gandi mai mult pe un Samsung galaxy core 2 G355 costa in jur de 799lei, dar nu prea gasesc la noi la magazine happy

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Thebestkiller):

M-am uitat si la acel mobil, dar eu as vrea un Samsung galaxy core 2, pare mai bun big grin

| Thebestkiller a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

Am cautat si pe net dar nu am gasit. Cauta prin magazinele astea mari Altex,Media Galaxy,Domo,Flanco, etc. Sau la magazinele specializate in telefonie Orange, Vodafone, Phoneland, etc.

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Thebestkiller):

Accepta cererea de prietenie big grin

| panandrei a răspuns:

Karbonn Titanium S5 Plus - lasa brandurile populare ca platesti o gramada de bani doar pe reclama.

| valentinmihai a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

Intre Allview si Karbonn aleg intotdeauna Karbonn.

| RaucaIoan a răspuns (pentru Thebestkiller):

Preferintele le-a afisat deja. Eu recomand Karbonn Titanium S5 Plus pentru ca il folosesc deja si am inlocuit un Allview care imi facea numai probleme.