| BuBu2403 a întrebat:

Dintre un BLACKBERRY Curve 9320 si un BLACKBERRY Curve 9360 ce alegeti? Argumentati. FUNDA

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Am ales si aleg in continuare 9320 http://bit.ly/ScfjQu

Intr-adevar sunt unele persoane care spun despre el ca cu toate ca are camera de 5 mp..nu se vad pozele bine. Eu sunt foarte multumit de el.

| DjAl3xyk a răspuns:

BLACKBERRY Curve 9360. E mai misto si arata mult mai bine decat celalalt. Nu am avut asa ceva dar au cativa amici de ai mei si mi se pare mai misto 9360. FUNDA?

| BuBu2403 explică (pentru DjAl3xyk):

Astept sa mai vad si alte raspunsuri. Funda oricum o sa dau. Multumesc!