| brasdssss a întrebat:

Doar eu am probleme cu bateria la Samsung A71? Il am de vreo 2 luni si bateria se consuma prea repede...nu e ok. Am facut toate setările necesare și tot ce se putea face pentru un consum redus de baterie

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai si tu ce faci? Daca te joci sau te uiti la streamuri tot timpul normal ca se termina repede.

| marinaru777 a răspuns:

Dezactiveaza notificarile de la programele inutile, verfica sa nu ai gps activat pentru ca consuma f mult bateria, vezi cum stai cu semnalul de retea daca esti intr o zona care se pierde sau calatoresti mult. Pt semnal recomand Orange la Vodafone si telekom e f slab si termina bateria.

| brasdssss explică (pentru marinaru777):

Mulțumesc, dar am specificat ca am facut toate setările recomandate happy